ЛОКАЦІЯ

Місце проведення фестивалю Стопудівка 2018 — територія центру крафтового пивоваріння Fanatic, що знаходиться на відстані 30 кілометрів від міста Дніпро (смт. Меліоративне, вул. Заводська, 4).
Це дозволить швидко дістатися до фестивалю власникам авто і тим, хто планує поїздку на громадському транспорті. Задля зручності, за розкладом, також будуть курсувати фестивальні автобуси в обидві сторони.
Стильний та практичний дизайн цьогорічної локації поєднує у собі цивілізований комфорт із затишком заміської території. Відвідувачам фестивалю не доведеться жертвувати своїм гарним та охайним зовнішнім виглядом завдяки вдало розташованій бруківці перед головною сценою та озелененим газонам поряд, що зменшать наявність пилу у повітрі та водночас стануть місцем активного відпочинку.
Ми розробляємо одразу декілька зон цілодобових розваг, VIP зону і дитячий майданчик. Також локація фестивалю буде облаштована фуд-кортами із різноманітними та смачними їжею і напоями. Гості нашого фестивалю матимуть можливість відвідати екскурсію, під час якої побачать на власні очі, як виробляється фірмове крафтове пиво на найбільшому виробництві в Україні.
Ми впевнені, що кожен зможе провести час відповідно до його уподобань і сховатися від денної спеки та нічної нудьги!
Слідкуйте далі за новинами у спільнотах. Нам є чим вас приємно здивувати!
#stopudivka #stopudivka2018 #fanatic