По всім питання стосовно акредитації на Фестивалі для медіа-компаній, фотографів та журналістів звертатися за телефоном: +380731616103 Катерина Охотник, або у месенджер:
https://www.facebook.com/ekaterina.okhotnik

Заявка
УВАГА! Заявки приймаються до 6 серпня, 12:00

Назва ЗМІ:

Місто:

1. Прізвище, Ім’я:

Посада:

2. Прізвище, Ім’я:

Посада:

Телефон и e-mail корреспондента:

Анонс:

Для отримання акредитації необхідно вислати до прес-центру заявку акредитації (форма на сайті) і надати анонс фестивалю.
На Фестивалі можуть бути акредитовані представники телебачення, радіо, друкованих видань, інтернет-видань.
Від одного ЗМІ можуть бути акредитовані дві людини: журналіст і фотокореспондент. Інші варіанти — за погодженням з організаторами. Браслети для акредитованих ЗМІ будуть видаватися в оргкомітеті фестивалю. З собою необхідно мати документи, що підтверджують особу та належність до видання.
Необхідні матеріали для публікацій можуть бути отримані у організаторів Фестивалю. На Фестивалі для преси будуть організовані прес-конференції артистів. Про всі заходи для преси ви будете попереджені заздалегідь.
Заявки на акредитацію приймаються виключно в онлайн-формі до 6 серпня 2018 р. У виняткових випадках можлива реєстрація безпосередньо на заході.
Подана заявка не гарантує акредитацію на захід — по кожній з них приймається індивідуальне рішення. Організатор має право відмовити в акредитації і позбавити акредитації під час заходу без пояснення причин.
Успішно акредитовані представники преси отримають підтвердження від Організатора на вказаний в онлайн-формі адресу електронної пошти. Якщо Ви не отримали підтвердження і хотіли б уточнити статус вашої заявки, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Журналісти, які отримали підтвердження від Організатора, зможуть отримати браслети для відвідання всіх заходів фестивалю «Стопудівка 2018».

Правила співробітництва:
• акредитований на захід, журналіст повинен надійно висвітлювати роботу і події фестивалю;
• акредитований на захід, журналіст може брати участь тільки в публічних заходах фестивалю або спеціальних заходах для ЗМІ;
• акредитовані журналісти і фотокореспонденти зобов’язані надати всі матеріали, що стосуються фестивалю «Стопудівка 2018»: фотографії, відеоролики, посилання на публікації.